Sahne Kiralama

Sahne ve Ses Sistemi Kiralama

Organizasyonlarınız için Sahne Kurulumu, Sahne Kiralama, Hizmetimiz bulunmaktadır. Ses Sistemi Kiralama, Görüntü Sistemi Kiralama, Sahne Sistemleri Kiralama, Podyum Sistemleri Kiralama alanında firmamız İstanbul’da bir çok organizasyona imza atmıştır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile fizibilite çalışması sağlayıp, size teknik detay ile bilgi sağlamaktayız.

Kaliteli ve profesyonel sahne sistemlerimiz ile alan içerisinde kurulum ve demonte yapılmaktadır.

Ses sistemi Kiralama,Sahne kiralama,Işık sistemi,truss vs. gibi ihtiyaçlarınıza hizmet vermekteyiz.Kına gecesi,Düğün,Okul mezuniyeti,kep töreni23 Nisan programı,konser,her türlü mezuniyet programlarınız için her bütçeye uygun sistem kurulumu sağlanılmaktadır.

Sahne Sistemlerinde iki ayak truss,dört ayak truss,üstü acık kapalı sahneler,her türlü yüksekliğe ayarlanır alüminyum podyumlar.

Profesyonel Sahne Ses Işık ve Müzik Sistemleri Konser Sistemleri Konser Ses Sistemi Sahne Kurulumu Sahne Kiralama Kiralık Sahne Sahne Sistemleri Truss Kurulumu Truss Kiralama Kiralık Truss Konser Sahne Konser Sahne Kiralama Konser Sahne Kurulumu Kurulum Konser Sahne Konser Ses Sistemi Konser Ses Sistemi Kiralama Kiralık Konser Sahne Konser Sahne Sistemleri Kiralamak

 

You may also like...