Podyum Kiralama

Podyum Kiralama

Özel Ölçülerde podyum kurulumu yapılmaktadır. Podyumlarda genellikle kırmızı halı bulunmaktadır. Özel istek üzerine, organizasyon içeriğine göre halı rengi değiştirilebilir.

Podyum kiralama hizmeti sırasında podyum kaplamasından stabiliteye tüm hizmet eksiksiz verilmelidir. Kiralık podyumun kaplama malzemesi kadife kumaştan yapılabileceği gibi ıslanmaz-plastik kumaştan da yapılabilir.

Açıkhava etkinliklerindeki podyum kiralama hizmetinde etkinlik alanının üzerinin kapatılması da önemlidir. İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir ve Bursa özelinde hizmet vermekte olan podyum kiralama hizmetimize özel nakliye servisimizle Türkiye’nin her yerinde aynı kalitede ulaşılabilmektedir

Podyum Kiralama

Sahne ve Podyum tasarımı organizasyonların vazgeçilmez ve de en önemli parçalarından biridir. Kurduğunuz Sahnenin genişliği, güvenilirliği, sağlamlığı etkinliğinizin kalitesi açısından çok önemlidir Özenle hazırladığınız etkinlikleriniz kurmuş olduğunuz Sahne ve Podyumların kalitesi ve sağlamlığı ile daha göz kaliteli bir hale gelecektir.

Organizasyonlarınız için Podyum Kiralama Hizmetimiz özel ölçülere de hizmet sağlamaktadır. Projenize uygun Podyum ve Sahne Sistemleri Firmamız tarafından dizayn edilebilir.

You may also like...