Kiralık Sahne

Açık hava etkinlikleri genellikle yaz aylarında gerçekleşmektedir bundan dolayı etkinlik alanına kurulmak istenen sahne sistemi çok gerekli bir sistemdir.Organizasyon için neredeyse en önemli ve öncelikli bir malzeme topluluğudur.Sahnelerimiz çeşitli parçalardan oluşmaktadır ve istenilen boyutlarda ayarlanmaktadır.Sizde etkinliğinize sahne kurdurmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz bizi dilediğiniz saatte arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstenilen özelliklerde sahne sistemleri kurulumu yapılmaktadır,yapmanız gereken bizi aramak lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz !

  • Bahçe İçin Sahne Kurulumu
  • Açık Hava Sahne Kurulumu
  • Sahil Kenarı İçin Sahne Kurulumu
  • Büyük Boyutlarda Sahne Kurulumu

Siz işi bize bırakınız çünkü biz istediğiniz özelliklerde sahneler kurabiliriz siz sadece hayal edin ve fikirlerinizi bizimle paylaşın.Yapmanız gereken temas kurup düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktır.

Tüm açık hava etkinlik,parti ve organizasyon için yapmanız gereken bize ulaşmak lütfen bu konular hakkında görüşebilmemiz için bizi mutlaka arayınız.

Profesyonel Sahne Ses Işık ve Müzik Sistemleri Konser Sistemleri, Konser Ses Sistemi, Sahne Kurulumu,Sahne Kiralama, Kiralık Sahne, Sahne Sistemleri, Truss Kurulumu, Truss Kiralama, Kiralık Truss, Konser Sahne, Konser Sahne Kiralama,Konser Sahne Kurulumu, Kurulum Konser Sahne, Konser Ses Sistemi, Konser Ses Sistemi Kiralama,Kiralık Konser Sahne,Konser Sahne Sistemleri Kiralamak

 

You may also like...