İstanbul Sahne Kiralama

Sahne Kiralama

Organizasyonlarınız için Profesyonel Sahne Kiralama, Podyum Kiralama, Konser Sahnesi Kiralama ve Lansman Sahne Kiralama, Defile Sahne Kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Her m2’ye göre sahne kurulumları firmamız tarafından özenle yapılmakta olup, sahne kiralama konusunda profesyonel hizmet sağlamaktayız.

İstanbul’un her yerine sahne kurulumu, sahne kiralama, podyum kurulumu, podyum kiralama, ses sistemi kurulumu, ses sistemi kiralama, led ekran kurulumu, led ekran kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Sahne Kiralama olarak Türkiye’nin her yerine profesyonel olarak hizmet sağlamaktayız. Konser Organizasyonlarınız ve diğer organizasyonlarınız için ses sahne görüntü ve led ekran sistemlerinde firmamız ile görüşmenizi isteriz.

İstanbul Sahne Kiralama hizmetleri 23 Nisan Sahne Kurulumu, Sahne Kiralama, Okul Sahne Kurulumu, Okul Sahne Kiralama her alana hizmet sağlamaktadır.

Sahne Sistemleri ayarlanabilir merdiven, güvenlik korkulukları ve pratik aparatları ile kolayca kurulur ve güvenli organizasyonlar düzenlenir.

Katlanır ayaklı podyum sistemi taşıma ve kurulumda kolaylık sağlamaktadır. 60-100cm teleskopik ayak seçenekleri istediğiniz yükseklikte sahneler kurmanıza yardımcı olur.

Sahne ve podyum olarak kullanılabilme özelliğine sahip olup istenilen yere ve boyuta göre kurulabilir.

Öncelik verdiğimiz durum müşterilerimize uygun fiyatlara sahne kiralama  ve kurulum boyunca kaliteli hizmeti uzman teknik servisimizle vermektir.Sahne Kurulum organizasyonlar çok değerli olup küçük çaptaki hatalara yer vermemek gerekmektedir. Sizinde küçük çapta sahne kurulumu ihtiyacınız olursa bizimle dilediğiniz zaman temas kurabilirsiniz.
Firmamız Ses Sistemi Kiralama, Sahne Kiralama, Podyum Kiralama, Led Ekran Kiralama alanlarında faaliyet göstermekte olup çeşitli organizasyonlar için farklı ekipmanların kiralamasını ve kurulumlarını yapmaktadır.

You may also like...