İletişim

Ses Sistemleri Kiralama Çözümleri

Her türlü organizasyonlara yönelik sahne tasarımları çözümleriyle kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet sunan ekipman temini sağlayan firmamız, modern sahne kurgularıyla hayalinizdeki sahneye ve ekipmanlara kavuşmanızı sağlıyor.

Ahmet Acar
0535 790 51 25
info@sahnekur.com
Sütlüce Mahallesi Sandalcı Kerim Sokak No:66
Beyoğlu İstanbul

Sahneni söyle organizasyonu söyleyeyim!

Yapılacak organizasyonların kalitesi ve mükemmelliği sahne tasarımındaki eşsizliğe bağlıdır. Eğer sönük bir sahneyle organizasyon yapılacak olursa, netice olarak prestij ve imaj kaybetmeniz muhtemeldir. Sahne kiralama hizmeti kapsamında sunulacak hizmette, organizasyonun ruhunu en iyi şekilde yansıtacak bir tasarımın söz konusu olması sağlanır. Uzman tasarım ekibiyle meydana getirilecek sahne konseptiyle davetlilerinizi büyüleyin!

Bir sahneden beklenenden çok daha fazlası!

Sahne denildiği zaman akla basit ve koca direklerle şekillendirilmiş ruhsuz bir platformu getirenlerden çok uzaklardayız. İşimizi aşkımıza dönüştürerek, Sarmaşık Sahne markası adıyla yüzlerce kurumsal organizasyonun başarıyla neticelendirilmesini yüksek memnuniyet vasfına layık olarak vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sahne kiralama hizmetimize yönelik verdiğimiz önem müşterilerimizin organizasyonlarının mükemmeliyetini sağlayacak çalışmalara imza atmaktır. Deneyimse deneyim, tecrübeyse tecrübe, yenilikçilik, yüksek sahne teknolojisi ekipmanları ve daha fazlasına sahip bir ekipse, ekip!

Sarmaşık Sahne olarak sunulacak hizmet kalemlerimiz içerisinde şunlar vardır:
1. Sahne kiralama hizmeti kapsamında sahne konseptinin ayarlanması, müşteri arzularına en uygun sahnenin meydana çıkarılması
2. Organizasyona en uygun ses sistemlerinin ayarlanması ve kusursuz bir şekilde organizasyon boyunca çalışılabilirliğine dair garanti sunulması
3. Arzulandığı takdirde, çalgı sistemleri sağlanması

Sarmaşık sahne hizmet kalemleri arasında yer alan başlıklar, müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik ilkesel nitelikler çerçevesi içerisinde yerine getirilir. Profesyonel hizmet kapsamında yerine getirilen sahne kiralama, ses sistemleri ve diğer hizmet seçenekleri, organizasyon davetlileri nezdinde imaj ve prestiji artırıcı, marka bilincine dair olumlu algılar meydana getirici etkilere sahip olmaya elverişli standartlardadır.

Dolayısıyla herhangi bir markanın ürün defilesi veya herhangi bir firmanın tanıtıcı organizasyonlarında elde edilmek istenen imaj ve prestij, Sarmaşık Sahne markasının idealist ekibi tarafından yürütülecek sahne platformlarıyla mümkün olacaktır.

Özgün sahne tasarımları sayesinde kurumsal kültürünüzün etkisini kitlelere sunabileceğiniz sahne imajına sahip olun! Organizasyonda heyecan yaratacak sahne efektleri, tasarımları, kurgusu ve tüm bunların yaratacağı heyecanla dinamik etkinliklere imza atın.

Sarmaşık Sahne, arkasındaki deneyim ve tecrübeleriyle sahne kiralama hizmetini profesyonel kılmakta, uygun fiyat sunarak müşteri bütçesine dost olmakta, asla bir organizasyonda meydana gelmemesi gereken aksiliklere karşı yenilikçi çözümler bulmakla kaliteyi sunmakta, bunların hepsini aşk ile yaparak güçlü kalmaktadır.